موسسه ی بین المللی پارس مشهود

موسسه بین المللی پارس مشهود

 
موسسه ی بین المللی پارس مشهود در سال ۱۳۸۷ مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه خدمات مالی، سرمایه گذاری بورس، مشاوره مالی را از اداره ثبت شرکتها اخذ مجوز نمود.
سازوکارهای فرآیندهای این موسسه به منظور جذب سرمایه های پاک از منابع داخلی و بین المللی توسعه یافته است. (در چارچوب قوانین پولشویی و تعیین صلاحیت سرمایه گذاران)
رویکرد موسسه به موضوع سرمایه گذاری بر اساس شناخت عمیق بازارهای بین المللی و بازار سرمایه ایران شکل گرفته است.
موسسه پارس مشهود از زیر ساخت منطبق با استاندارهای بین المللی جهت پاسخگویی به نیاز سرمایه گذاران نهادی برخوردار است. این زیر ساخت متشکل از فرایندهای مدون و حضور یک تیم خبره آشنا به موضوع سرمایه اختصاصی، مدیریت مالی شرکتی است که در سطح هیئت مدیره ، مشاورین و کادر حضور دارند.
همچنین پشتیبانی یک تیم داخلی تحقیق جهت شناخت و تحلیل بازار سرمایه استقرار تفکر مستقل و فرهنگ مدیریت شرکتی که بر اساس معیارهای جهانی است ، موسسه پارس مشهود از سایر رقبا متمایزمیکند

سید محمدرضا رهبر :

(مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره موسسه بین المللی پارس مشهود)

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیگر مسئولین مجموعه ما

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی

حمید کمالی
معاون مالی